Září 2014

Naruto-Online blog se loučí...

13. září 2014 v 10:31
Bylo to skvělých 7 let. Nechci, aby Naruto-Online blog už jen chátral, jako posledních několik měsíců. A proto mu dávám důstojný odchod. Všem návštěvníkům, CNFC členům a spoluadminům tisícekrát děkuji, bez Vás všech by se tento blog nedostal tak daleko. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že tu blog bude tak moc dlouho. Zakládal jsem ho jako malé dítě a teď už jsem několik roků dospělý. Naruta budu stále pozorovat, ale už jen zpovzdálí. Poznal jsem tu spoustu dobrých lidí, nehodlám jmenovat, protože by to zabralo dost místa. Ale pokud si to právě teď čte osoba, které je líto, že NO blog končí, tak je to osoba, kterou jsem rád poznal. Přečetl jsem si na blogu každý jednotlivý komentář (jsou jich tu tisíce!) a každé jméno a přezdívka se mi vrylo do podvědomí. To vy jste mi dodávali energii dělat blog tak dlouho. Rád bych také poděkoval všem partnerům této stránky a spřáteleným webům a blogům. Velice převelice také děkuji všem designerům blogu! Vaší tvorby jsem si vždy moc vážil a obdivoval Vás! Samozřejmě také děkuji samotnému portálu blog.cz a jejich tvořitelům a správcům, přeji Vám spoustu inovací do budoucna!

Budu moc rád, pokud mi sem do komentářů do tohoto článku napíše každá osoba, co NO blog někdy navštěvovala, nějaký komentář. Můžete napsat, co Vám blog dal, jestli jste se tu s někým stali velcí přátelé, co se Vám tu líbilo... Prostě cokoliv, co Vás k tomuto blogu napadne. Článek můžete také ohodnotit počtem hvězdiček, jak jste byli s NO blogem spokojení. Takováto zpětná reakce pro mě bude znamenat hodně. Také budu moc rád, pokud si NO blog nebudete odebírat z oblíbených záložek v prohlížeči a z odkazů a bannerů na Vašich stránkách. Věřím, že duše tohoto blogu může trvat věčně, dal jsem do něj skutečně moc času, trpělivosti a dalo by se říct i lásky. Blog za těch 7 let získal několik ocenění. Vyhrál v kategorii Fan blog roku 2012 první místo! V celkové kategorii Blog roku 2012 se umístil na pátém místě. Také kdysi získal čestné první místo v Síni slávy na webu blog.cz. NO blog navštívilo přes 1 725 000 návštěvníků z celého světa. Je tu přes 8 200 článku a tisíce komentářů. Všem vážně moc děkuji! Jako kluk jsem nechápal, jak je vůbec možné, že se mi podařilo stvořit něco tak velkého a z mého pohledu i mocného. Chodili sem lidi nejrůznějších věkových hranic (od 7 let až po 50 let!). Pokud mě budete chtít jakkoliv kontaktovat, můžete sem do komentářů (budu sem chodit několikrát týdně) a nebo na můj mail myzterig@gmail.com.

Je to smutné, ale po 7 letech se s Vámi loučím.

Nicméně, jedny dveře se zavírají, a druhé se otevírají.

Děkuji za Vaší podporu!

Přeji Vám do života štěstí, úspěchy a radost!

Váš Myzterig/Myzt (už dlouho jsem tuto přezdívku nenapsal...), kluk z Děčína, který se o blog snažil starat jak nejlépe dovedl